Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008 Adiutor Centrum
Wchodzisz z adresu: 54.90.237.148   Przez port: 56396  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.


Wszyscy pracujący w "ADIUTOR Centrum" mają istotny wkład w budowanie tak świetnego wizerunku naszej kancelarii. Ich ciężka praca, stale poszerzane wiadomości i ciepło okazywane Klientom to podstawa naszego sukcesu. Surowy dobór kadr i osób współpracujących daje pewność, że osoby poszkodowane są reprezentowane przez nas uczciwie i godnie. W trudnych negocjacjach i sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi wykorzystujemy wiedzę prawniczą, medyczną, księgową i inżynierską dla rzetelnej reprezentacji osób poszkodowanych. Praca ta jest niezwykle przyjemna i daje ogromną satysfakcję. Opracowane dla potrzeb firmy procedury prowadzenia spraw znacznie ją ułatwiają.
Nie stwarzamy sztywnej bariery kancelaryjnej pomiędzy Klientami a nami, co sprzyja dobrym kontaktom.         I TO NAS WYRÓŻNIA...


Stale współpracujący prawnicy:

Jacek Wawrzynek

j.wawrzynek@AdiutorCentrum.pl

adwokat
Ukończył Uniwersytet Wrocławski – Wydział Prawa w 1996 roku. Od tego czasu zdobył duże doświadczenie zarówno w sprawach bieżącej obsługi przedsiębiorstw polskich, jak i zagranicznych oraz posiada duże doświadczenie w sprawach karnych.
Jacek Wawrzynek
  Główny trzon zespołu:

  Dominika Janek

  GG:AdiutorBOSS wspólnik

  d.janek@AdiutorCentrum.pl


  mgr inżynier, dochodzeniem odszkodowań zajmuje się od 1998 roku
  Dominika Janek

  Szanowni Państwo...
  Od maja 2012 Pani Edyta Ryś-Siemasz nie jest już wspólnikiem w firmie. Dziękujemy za wieloletnią współpracę.

Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.