Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008 Adiutor Centrum
Wchodzisz z adresu: 54.80.87.250   Przez port: 39370  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.


OFERTA WSPÓŁPRACY


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY MEDIA


Polecamy się jako eksperci tematyki dotyczącej odszkodowań i mediacji przy redagowaniu artykułów z tego zakresu, odpowiadaniu na pytania czy komentowaniu informacji bieżących. Chętnie służymy pomocą Państwa czytelnikom, słuchaczom i widzom.
Zapraszamy do działu - NASZE PUBLIKACJE...ADIUTORZY TERENOWI

Szanowni Państwo,

              Chcielibyśmy zapoznać Państwa z ofertą współpracy z naszą firmą.

    Jeśli w swojej pracy mają Państwo do czynienia z Klientami - wśród nich mogą znaleźć się osoby, które uległy wypadkom. Zaganiani i pochłonięci codziennymi sprawami nie umieją poradzić sobie z zawiłością procesu odszkodowawczego - chętnie skorzystaliby z pomocy biura wyspecjalizowanego w dochodzeniu roszczeń powypadkowych i prowadzenia mediacji.

Macie Państwo szansę na uczestniczenie w tym procesie. Dzięki temu nie tylko zwiększy się zakres świadczonych przez Państwa usług, a co za tym idzie zysk, ale Państwa udziałem będzie także ogromna satysfakcja z niesienia wymiernej pomocy Klientom.

Praktyka wskazuje, że niewielu uprawnionych do odbioru odszkodowania wie, w jaki sposób skorzystać z ubezpieczenia i dochodzić należnego odszkodowania. Również nieznajomość nowych przepisów jest utrudnieniem. Dzięki nam osoba poszkodowana otrzymuje pomoc od początku zaistnienia szkody i na każdym etapie jej likwidacji.

Podkreślamy, że naszą podstawową zasadą jest poszanowanie spokoju i godności osób poszkodowanych, co wyklucza bezpośredni kontakt na terenie np. szpitali oraz stosowanie nacisków w celu podpisania umów. Jeśli nasze zasady etyczne są Państwu bliskie, to proponujemy rozpoczęcie współpracy.Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.